Z kroniky Včelné díl X, r. 2014 - 230 let od založení obce

V sobotu 2. srpna proběhl v rámci oslav 230 let od založení obce Včelná sportovní den. Akce se konala v areálu sportovního klubu a byla zahájena mezinárodním turnajem v metané. Na travnatém hřišti se postupně utkali hráči mladší přípravky, proběhl turnaj mužů, zápas staré gardy a svou sestavu předvedly i včelenské mažoretky. Odpolední program doprovázela dechová kapela "Kameňáci".

Po celý den probíhala v tělocvičně výstava dobových fotografií a kronikářských archiválií spojených s výročím založení Včelné. Děti měly po celý den k dispozici nafukovací skákací hrad a fotbalové hřiště pro rodinný fotbálek. Bohatý program za krásného počasí všem přítomným zpestřil seskok parašutistů z letiště Planá. Večer zahrála k poslechu a tanci skupina HE band. A tak i sportovci svou měrou přispěli k oslavám výročí založení obce.

dnes, úterý 7. 2. 2023
jasno 0 °C -6 °C